OUTLET
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

Wanna, czy prysznic - oto jest pytanie...

To pytanie stanowi odwieczny problem wśród osób urządzających swoją łazienkę. Wanna, czy prysznic? Co lepiej spełni moje wymagania i moich domowników? Wiele z nas powie, że wybiera wannę ponieważ kąpiel to musi być dla nich pełen relaks i nie wyobrażają sobie tego przy braniu prysznica. Inni zaś twierdzą, że wanna to niezbyt ekonomiczne rozwiązanie więc wolą wybrać prysznic, dzięki któremu szybki i wygodnie zadbają o swoją higienę.

Prysznic to dobre rozwiązanie szczególnie dla osób zapracowanych, aktywnych fizycznie, czyli dla takich których zazwyczaj nie mają czasu na długie wylegiwanie się w wannie. W przypadku rodzin z dziećmi zaleca się raczej wanny lub ewentualnie kabiny prysznicowe z większym brodzikiem antypoślizgowym, który dla maluchów będzie służył jako wanienka, a dorosłym na przykład jako miejsce do namaczania prania.

W przypadku małej łazienki nie możemy sobie pozwolić na dowolny prysznic. Wtedy musi być wszystko idealnie wymierzone i bardzo dobrze rozplanowane. Dobre rozwiązanie to kabina narożna lub też prysznic otwarty, bez brodzika z odpływem na podłodze. Wybierając to ostatnie rozwiązanie automatycznie wyda nam się, że łazienka jest optycznie większa.

Ile osób tyle opinii, a więc to który ze sprzętów wybierzemy zależy tylko i wyłącznie od nas oraz od tego jakie mamy możliwości rozpostarcia. To znaczy czy możemy zagospodarować więcej, czy mniej miejsca na łazienkę.

Informacje kontaktowe

APM Solutions Maciej Pawlusiewicz 
ul. Bartycka 24/26 
Pawilon 240, 00-716 Warszawa
telefony:
22 559-11-59 | 881-215-282
godziny otwarcia:
pon-pt: 09.30-18.30
sob.: 10.00-15.00