OUTLET
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

W jaki sposób najlepiej zadbać o system prysznicowy?

Systemy prysznicowe w łazience pełnią nie tylko praktyczną rolę, ale również pełnią funkcję estetyczną. Ich wygląd bardzo często jest integralną częścią wystroju wnętrza. Bardzo ważne więc jest utrzymanie armatury łazienkowej w stałej czystości  oraz konserwowanie jej ze względu na kwestie estetyczne, jak i higieniczne. Podpowiemy Ci jak pielęgnować systemy prysznicowe w swojej łazience, aby mogły Ci one posłużyć przez kilka dobrych lat.

By odpowiednio dbać o czystość w łazience, należy do czyszczenia baterii, słuchawki, czy też deszczownicy używać tylko miękkich ściereczek i gąbeczek. Stanowczo należy unikać drucianych, szorstkich gąbek, czy też szczotek. Takie przedmioty mogą spowodować nieodwracalne zarysowania czyszczonej powierzchni.

Często przecieramy armaturę łazienkową tą samą ściereczką, której wcześniej używaliśmy do czyszczenia pozostałego wyposażenia łazienki - sedesu, wanny, czy też umywalki. Używanie nieodpowiednich preparatów podczas pielęgnacji armatury łazienkowej może spowodować, że system prysznicowy ulegnie trwałym i nieodwracalnym zniszczeniom. Mogą pojawić się na nim zacieki, plamy i odbarwienia. Podczas pielęgnacji armatury należy unikać: mleczek czyszczących, proszków i innych środków zawierających granulat, wybielaczy, rozcieńczalników, środków do usuwania kamienia i innych środków zawierających kwas fosforowy, środków do czyszczenia sedesów, środków zawierających chlor.

Środek, którego powinniśmy używać do czyszczenia elementów systemu prysznicowego bezpośrednio zależy od materiału, którym wykończona jest armatura.

Informacje kontaktowe

APM Solutions Maciej Pawlusiewicz 
ul. Bartycka 24/26 
Pawilon 240, 00-716 Warszawa
telefony:
22 559-11-59 | 881-215-282
godziny otwarcia:
pon-pt: 09.30-18.30
sob.: 10.00-15.00