OUTLET
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

Targi Budownictwa i wyposażenia wnętrz

Targi z branży budownictwa i wyposażenia wnętrz to idealna okazja na zasięgnięcie odrobiny inspiracji i wielu interesujących pomysłów, które można później wykorzystać przy remoncie swojego domu lub zmianie wnętrza. 25 edycja Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz INTERBUD, która odbędzie się w Łodzi w dniach 23-25 lutego 2018 to propozycje dla budujących dom, remontujących mieszkania oraz chcących zadbać o wyposażenie ogrodu.

Podczas wydarzenia obecni będą architekci, dekoratorzy wnętrz, a także producenci materiałów budowlanych. Odwiedzający będą mieli okazję poznać ekologiczne systemy ogrzewania, rozwiązania dla ogrodów oraz wiele modeli okien i drzwi różnych marek.

Targi INTERBUD to okazja na zasięgnięcie bezpłatnych porad ekspertów z zakresu wystroju wnętrz, projektowania i wyposażania ogrodów. Swoją ofertę zaprezentują też producenci wyposażenia łazienek – ceramika sanitarnaarmatura, czy też kabiny prysznicowe.

Innymi słowy jeśli jesteś na etapie remontu swojego mieszkania lub też rozpoczynasz budowę własnego domu to targi INTERBUD są dla Ciebie. Jeśli na przykład chcesz zmienić wyposażenie swojej łazienki, a nie masz na nią konkretnego pomysłu – to uczestnictwo w tym wydarzeniu również może być Ci pomocne.

Informacje kontaktowe

APM Solutions Maciej Pawlusiewicz 
ul. Bartycka 24/26 
Pawilon 159, 00-716 Warszawa
telefony:
22 559-11-59 | 881-215-282
godziny otwarcia:
pon-pt: 09.30-18.30
sob.: 10.00-15.00