OUTLET
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

Porady i pomysły na wymarzoną łazienkę

Stworzenie funkcjonalnej, wygodnej i ładnej łazienki często wymaga trochę nakładu pracy i wysiłku. Jednak warto się jakiś czas przemęczyć, by potem móc cieszyć się pięknym wnętrzem. Pomysłów na stworzenie łazienki jest naprawdę wiele. Postaramy sie podpowiedzieć Ci jak odpowiednio ją zaaranżować.

Łazienka na poddaszu? Czemu nie! Po odpowiednim rozplanowaniu miejsca pod dachem je bardzo ciekawie wykorzystać. Można zabudować to miejsce zamykanymi szafkami i schowkami, gdzie można schować na przykład kosz na pranie i przechowywać ręczniki.

W sprzedaży dzisiaj mamy obniżone stelaże podtynkowe do WC i bidetów o wysokości tylko 80 cm, a więc idealne do tego typu pomieszczeń. Dzięki temu w dalszej części łazienki mamy miejsce na swobodne korzystanie z łazienki oraz miejsce na postawienie kabiny prysznicowej oraz umywalki. Jeśli nie mamy wystarczająco miejsca na standardową kabinę, wielu z producentów oferuje wykonanie kabiny prysznicowej pod wymiar. Dobrym rozwiązaniem jest również kabina z niskim brodzikiem lub też bez brodzika, ale z odpływem umieszczonych bezpośrednio w podłodze.

Łazienka powinna mieć dużo światła. Dlatego w dzień najlepiej sprawdzi się okno, najlepiej duże. Nie warto przesłaniać go firankami, lepiej sprawdzą się rolety lub też matowe szyby koniecznie gładkie.

W przypadku oświetlenia sztucznego w łazience powinniśmy mieć dwa źródła światła - ogólne oraz lampy przy lustrze. Obydwa te systemy powinny mieć możliwość włączania ich oddzielnie. Te lampy umieszczone przy lustrze powinny dawać chłodne światło, które idealnie sprawdzi się przy goleniu czy robieniu makijażu. Ten typ oświetlenia lepiej eksponuje szczegóły.

Informacje kontaktowe

APM Solutions Maciej Pawlusiewicz 
ul. Bartycka 24/26 
Pawilon 159, 00-716 Warszawa
telefony:
22 559-11-59 | 881-215-282
godziny otwarcia:
pon-pt: 09.30-18.30
sob.: 10.00-15.00