Blog

Nowoczesne dodatki do Twojej łazienki – spraw sobie odrobinę przyjemności

Nowoczesna aranżacja łazienki to nie tylko funkcjonalność oraz nowinki technologiczne. Liczy się także komfort i wygoda domowego SPA. Łazienka oprócz miejsca w którym spełniamy swoje potrzeby higieniczne pełni również rolę pokoju do wypoczynku i relaksu. Przedstawimy Wam kilka dodatków, które pozwolą ciekawą aranżację tego wnętrza. 

Przykrycie wanny sprawia, że zostaje ona uzupełniona o funkcję pokoju do odpoczynku i wyciszenia. Przedłuża więc to miłe, kąpielowe chwile relaksu. Taka leżanka na wannę składa się z trzech ręcznie szytych, tapicerowanych elementów wykonanej  z wysokiej jakości materiału. Technologia ta została zapożyczona z przemysłu jachtowego. Taką leżanką można przykryć całą wannę i tym samym stworzyć zachęcającą do wypoczynku strefę wyciszenia.

Można również stworzyć tak zwany mostek zawieszony pomiędzy rantami wanny. Dzięki temu w trakcie kąpieli towarzyszyć nam mogą książki, gazety, napoje, czy też jedzenie. Elementy przykrycia na wannę mogą posłużyć również jako wygodne siedzenie w trakcie pielęgnacji ciała.

Wanna z hydromasażem może nieco odmienić wystrój łazienki i sprawić, że stanie się on niczym w centrum odnowy biologicznej. Niezwykłe doznania dla ciała pod wpływem hydromasażu mogą być spotęgowane przez dekoracyjne oświetlenie wanny. Światło ze specjalnej konstrukcji dysz nadaje kąpieli nastrojowy klimat.

Polecane wpisy