OUTLET
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

Nowoczesne dodatki do Twojej łazienki - spraw sobie odrobinę przyjemności

Nowoczesna aranżacja łazienki to nie tylko funkcjonalność oraz nowinki technologiczne. Liczy się także komfort i wygoda domowego SPA. Łazienka oprócz miejsca w którym spełniamy swoje potrzeby higieniczne pełni również rolę pokoju do wypoczynku i relaksu. Przedstawimy Wam kilka dodatków, które pozwolą ciekawą aranżację tego wnętrza. 

Przykrycie wanny sprawia, że zostaje ona uzupełniona o funkcję pokoju do odpoczynku i wyciszenia. Przedłuża więc to miłe, kąpielowe chwile relaksu. Taka leżanka na wannę składa się z trzech ręcznie szytych, tapicerowanych elementów wykonanej  z wysokiej jakości materiału. Technologia ta została zapożyczona z przemysłu jachtowego. Taką leżanką można przykryć całą wannę i tym samym stworzyć zachęcającą do wypoczynku strefę wyciszenia.

Można również stworzyć tak zwany mostek zawieszony pomiędzy rantami wanny. Dzięki temu w trakcie kąpieli towarzyszyć nam mogą książki, gazety, napoje, czy też jedzenie. Elementy przykrycia na wannę mogą posłużyć również jako wygodne siedzenie w trakcie pielęgnacji ciała.

Wanna z hydromasażem może nieco odmienić wystrój łazienki i sprawić, że stanie się on niczym w centrum odnowy biologicznej. Niezwykłe doznania dla ciała pod wpływem hydromasażu mogą być spotęgowane przez dekoracyjne oświetlenie wanny. Światło ze specjalnej konstrukcji dysz nadaje kąpieli nastrojowy klimat.

Informacje kontaktowe

APM Solutions Maciej Pawlusiewicz 
ul. Bartycka 24/26 
Pawilon 159, 00-716 Warszawa
telefony:
22 559-11-59 | 881-215-282
godziny otwarcia:
pon-pt: 09.30-18.30
sob.: 10.00-15.00