OUTLET
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

Mała łazienka to nie problem - podpowiemy Ci jak ją odpowiednio urządzić.

Kiedy nie mamy możliwości by łazienka była w odpowiednich dla nas rozmiarach tak by była w niej wystarczająca ilość miejsca to nie problem. Istnieje wiele tricków dzięki którym sprawimy, że łazienka będzie wydawała się optycznie większa. Wbrew pozorom te pomysły mogą sprawić, że zyskamy całkiem inne spojrzenie na to pomieszczenie.

Pierwszy, najprostszy sposób to przede wszystkim urządzenie łazienki w jasnych kolorach. Takie odcienie właśnie sprawiają, że pomieszczenie wydaje się optycznie większe. Ciekawe może być zestawienie dwóch faktur płytek - wzór wklęsły na ścianach, a wypukły na suficie.

Drugi pomysł to dobre wykorzystanie przestrzeni w łazienki. Wstawienie podwieszanej misy WC oraz umywalki, a także natrysk wydzielony szklanymi, przejrzystymi taflami. Dzięki czemu cała podłoga jest odsłonięta, a to daje efekt optycznie większej łazienki.

Długi umywalkowy blat, a nad nim duże lustro, jasne ceramiczne płytki na ścianach i na podłodze oraz przejrzysta ściana natrysku. Wszystko to sprawia, że przestrzeń wydaje się większa.

Przy małym wnętrzu łazienkowym bardzo niekorzystnie prezentują się małe płytki oraz niewielkie urządzenia. Zdecydowanie lepszym wyborem będą duże płytki, duża umywalka, a także pokaźnych rozmiarów glazura i terakota. Sugeruje to, że urządzając to pomieszczenie nie trzeba było szukać rozwiązań typu mini.

Urządzając niewielką łazienkę warto zastosować się do tych kilku rad, dzięki czemu uzyskamy ciekawą i nieprzytłaczającą przestrzeń.

Informacje kontaktowe

APM Solutions Maciej Pawlusiewicz 
ul. Bartycka 24/26 
Pawilon 159, 00-716 Warszawa
telefony:
22 559-11-59 | 881-215-282
godziny otwarcia:
pon-pt: 09.30-18.30
sob.: 10.00-15.00