OUTLET
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

Łazienka od nowa - mały remont może ją całkowicie odmienić.

Łazienka jest jednym z tych pomieszczeń, które starzeje się najszybciej. Jednak można w łatwy sposób odjąć jej lat. Remont sprawia, że wnętrze zmienia się radykalnie. Dzisiaj oczekujemy od łazienki znacznie więcej niż tylko by była ona miejscem w którym dbamy o higienę. Teraz chcemy by była ona miejscem relaksu, wypoczynku od codziennych trosk i obowiązków. Łazienka ma być duża, chociaż optycznie, a przy tym ma być ona funkcjonalna. 

Chociaż łazienka przed remontem często jest w bardzo dobrym stanie to odświeżenie wnętrza poprzez remont sprawi, że zyska ona na świeżości. Przed rozpoczęciem remontu powinniśmy dobrze rozplanować wnętrze. Często wykonanie projektu powierzamy specjaliście, ponieważ jest to najbezpieczniejsze rozwiązanie, jednak często bardzo kosztowne. Jeśli chcemy trochę zaoszczędzić możemy taki projekt łazienki przygotować samemu, ale warto go jeszcze skonsultować z hydraulikiem oraz elektrykiem.

Nasz wymarzony układ łazienki może okazać się trudne do wykonania i kosztowne. Warto jest zacząć projektowanie od podzielenia łazienki na strefy: toaletową, kąpielową oraz ewentualnie pralnię. Takie rozłożenie przestrzeni sprawia, że korzystanie z łazienki jest w pełni funkcjonalne i wygodne.

Jeśli planujemy kompleksowy remont warto rozważyć powiększenie łazienki. Przesunięcie ścianki działowej nawet o kilkadziesiąt centymetrów może dać zupełnie nowe możliwości.

Najłatwiejszym sposobem na powiększenie łazienki bez wyburzania ścian jest dobra aranżacja i odpowiedni wystrójWnętrze łazienki wydaje się bardziej przestronne właśnie po zmianie kolorystyki. Łazienka będzie wydawała się większa, jeśli kolory ścian będą w jasnych kolorach, a zwłaszcza w bieli. Powoduje to, że można do tego dobrać różne odcienie, faktury i powierzchnie. Dzięki czemu można stworzyć wnętrze w naprawdę dowolnym stylu.

Informacje kontaktowe

APM Solutions Maciej Pawlusiewicz 
ul. Bartycka 24/26 
Pawilon 159, 00-716 Warszawa
telefony:
22 559-11-59 | 881-215-282
godziny otwarcia:
pon-pt: 09.30-18.30
sob.: 10.00-15.00