OUTLET
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

Jaką wannę wybrać do swojej łazienki - wanna akrylowa, stalowa oraz szklana

Wybór wanny uzależniony jest tak naprawdę od dwóch czynników - zasobności portfela oraz ilość miejsca w łazience. Najbardziej popularne są wanny akrylowe. Na drugim miejscu znajdują się wanny stalowe. Coraz częściej również kupowane są wanny wolnostojące.

Wanny akrylowe cieszą się największą popularnością ze względu na swoją niską cenę. Są one również bardzo lekkie, a co za tym idzie są one łatwe w transporcie oraz montażu. Akryl to materiał ciepły w dotyku. A im grubsza jego warstwa, tym wanna jest bardziej odporna na przypadkowe uszkodzenia.

Zdecydowanie trwalsze są wanny stalowe, niestety są one droższe. Również są one lekkie, chociaż zimne w dotyku. Produktami z najwyższej półki są wanny szklane.

Wybierając wannę do swojej łazienki powinno się kierować ilością wolnego miejsca, które można przeznaczyć na wannę. Gdy tego miejsca jest sporo można zainwestować w wannę wolnostojącą, a jeśli łazienka jest niewielka dobrym rozwiązaniem jest łazienka narożna.

W sklepie internetowym kabinybartycka.pl znajdą Państwo wysokiej klasy wanny do łazienki - wanny wolnostojąceasymetryczne, stalowe, symetryczne.

Informacje kontaktowe

APM Solutions Maciej Pawlusiewicz 
ul. Bartycka 24/26 
Pawilon 240, 00-716 Warszawa
telefony:
22 559-11-59 | 881-215-282
godziny otwarcia:
pon-pt: 09.30-18.30
sob.: 10.00-15.00