OUTLET
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

Wanny wolnostojące znowu w modzie!

Ostatnie targi ISH  2015 we Frankfurcie przyniosły ze są pewien trend, a mianowicie wanny wolnostojące. To jedna z większych imprez branżowych, która kształtuje modę łazienkową. Wystawcy prezentowali aranżacje, w których główną rolę grała wanna stojącą w centralnym punkcie łazienki. W ten sposób udowodnili oni, że może ona stanowić elegancki, a zarazem funkcjonalny i wygodny element.

Klasyczny styl łazienki z wanną wolnostojącą od razu kojarzy się ze stylem retro. To właśnie wolnostojące konstrukcje były pierwszymi wannami jakie spotykano w mieszkaniach. Producenci wanien nawiązują do tego stylu poprzez owalne kształty oraz przez stylizacje w postaci żeliwnych i mocno zdobionych nóżek.

Minimalizm w tworzeniu wnętrz zagościł na dobre i nic nie zapowiada temu by miało się to w najbliższym czasie zmienić. Główne jego cechy to dbałość o wygodę użytkownika oraz maksymalne efektywne wykorzystanie przestrzeni. Jednak czy wanna wolnostojąca wpisuje się w ten trend? Nie do końca. Jednak istnieje pewna aranżacja, która wraz z taką wanną tworzy minimalistyczną łazienkę. W tego typu łazience wanny wolnostojące są w prostej formie, nieco surowe, pozbawione ozdób, a pozostałe elementy ceramiki czy szafki stanowią tylko tło dla centralnego elementu dekoracyjnego.

Wydawałoby się, że mała łazienka i wanna wolnostojąca to połączenie niemożliwe. To jednak można to ze sobą zgrać. Prostokątne wanny wolnostojące zajmują praktycznie tyle samo miejsca co wanny w obudowie, a dzięki możliwości dowolnego ich ustawienia mała łazienka może stać się jeszcze bardziej funkcjonalna.

Informacje kontaktowe

APM Solutions Maciej Pawlusiewicz 
ul. Bartycka 24/26 
Pawilon 159, 00-716 Warszawa
telefony:
22 559-11-59 | 881-215-282
godziny otwarcia:
pon-pt: 09.30-18.30
sob.: 10.00-15.00