OUTLET
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

Vitra - ceramika sanitarna

Marka Vitra skupia się na innowacji, zaawansowanych technologiach oraz elastycznych metodach produkcji. Projektanci w najnowszej kolekcji nie chcieli ograniczać się do zwykłej ceramiki.  Firma w swoim asortymencie posiada miski wc, deski wolnoopadające, umywalki zarówno wolnostojące, podblatowe i  nablatowe.

Dobrej jakości armatura łazienkowa odgrywa sporą rolę w tym pomieszczeniu. Ważne jest by ceramika była wygodna w użytkowaniu oraz wykonana z wysokiej klasy materiałów. Na pomieszczeniu jakim jest łazienka nie powinniśmy więc oszczędzać, a spowoduje to że będzie można cieszyć się oryginalnym designem, dobrą jakością przez długie lata. Obecnie w branży wyposażenia łazienek nie brakuje wielu firm, które specjalizują się w produkcji wysokiej klasy sprzętu.

To istotne z punktu widzenia klienta, który ma szerokie możliwości wyboru i dopasowania oferty marki pod swoje indywidualne upodobania.

Planujesz urządzanie łazienki? Zajrzyj na stronę www.kabinybartycka.pl znajdziesz tam szeroki wybór wysokiej jakości sprzęt od producentów z najwyższej półki.

Informacje kontaktowe

APM Solutions Maciej Pawlusiewicz 
ul. Bartycka 24/26 
Pawilon 240, 00-716 Warszawa
telefony:
22 559-11-59 | 881-215-282
godziny otwarcia:
pon-pt: 09.30-18.30
sob.: 10.00-15.00