OUTLET
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

Urządź łazienkę z marką Duravit

Łazienka jest jednym z najistotniejszych pomieszczeń w naszym mieszkaniu, czy domu. Każdego dnia z niej korzystamy - dbamy o higienę, relaksujemy się i odpoczywamy. Na rynku istnieje wiele firm zajmujących się produkcją wyposażenia do łazienek. Mamy więc ogromny wybór asortymentu i tylko od nas zależy w jaki sposób chcemy urządzić naszą łazienkę.

Jedną z marek z branży łazienkowej jest Duravit. Firma w swojej ofercie posiada ceramikę łazienkową, wanny i brodziki, meble łazienkowe oraz produkty wellness.

Prócz standardowych produktów takich jak umywalkatoaletabidetwanna marka zajmuje się również produkcją innowacyjnych rozwiązań. Idąc z duchem czasu Duravit do swojej oferty wprowadził deski sedesowe z funkcją mycia.

Senso Wash to deski sedesowe z funkcją mycia, które wychodzą na przeciw współczesnym potrzebom - utrzymania higienicznej czystości. To coś więcej niż higiena, to wyższa jakość życia, nowe poczucie designu, komfortu i czystości.

Marka Duravit zajmuje się produkcją asortymentu wyposażenia łazienki w dobrej jakości oraz przyjaznemu każdemu użytkownikowi tychże produktów.

Firma kieruje się ku wygodzie klientów, praktyczności oraz prostemu, a zarazem nowoczesnemu designowi.

W katalogu produktów znajdziemy najbardziej potrzebne sprzęty takie jak: wannakabina prysznicowaumywalka, ale i również znajdują sie tam nowinki technologiczne mające na celu ułatwienie codziennego funkcjonowania.

Informacje kontaktowe

APM Solutions Maciej Pawlusiewicz 
ul. Bartycka 24/26 
Pawilon 159, 00-716 Warszawa
telefony:
22 559-11-59 | 881-215-282
godziny otwarcia:
pon-pt: 09.30-18.30
sob.: 10.00-15.00