OUTLET
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

Umywalka, prysznic, wc - jak to wszystko zgrać, by stworzyć ciekawe wnetrze?

Obecnie na rynku mamy wiele firm zajmujących się produkcją urządzeń sanitarnych. Cały czas prześcigają się oni w projektowaniu nowych umywalek, kabin prysznicowych, czy armatury. Jednak aby stworzyć łazienkę zgodną z trendami , nie wystarczy wyposażyć ją tylko w modne sprzęty. Ważne jest by trzymać się pewnych reguł w urządzaniu i łączeniu poszczególnych elementów. 

Nowoczesna łazienka to systemy ceramiki podwieszanej na stelażach. Muszla bez widocznego zbiornika zyskuje prostą formę, staje się mniejsza i ładniejsza. Sedes oraz bidet na stelażu to także rozwiązanie bardzo higieniczne i wygodne.

Umywalka powinna stanowić centrum łazienki. Umywalka, blat, szafka oraz półki lub wnęki na kosmetyki wraz z dekoracyjnym, oświetlonym lustrem jest najatrakcyjniejszym miejscem w łazience. Dlatego powinna sie ona znaleźć zaraz na wprost wejścia.

Dzisiaj coraz częściej stosuje się kabiny prysznicowe wydzielone szkłem. Ściany kabiny prysznicowej są atrakcyjne, wtedy gdy ich prawie nie widać. Praktycznym oraz eleganckim rozwiązaniem jest zastosowanie odpływu bezpośrednio na podłodze i zabudowanie kabiny prysznicowej we wnęce oraz użycie szklanych drzwi. Można też zastosować brodzik płaski. Takie rozwiązanie jest nie tylko bardzo wygodne, ale i znakomicie się prezentuje. Należy pamiętać o ergonomicznym rozmieszczeniu haczyków, wieszaków, półek na kosmetyki pod natryskiem. Bez tego niestety nawet w najpiękniejszej łazience nie poczujemy się komfortowo.

Obecnie wiele firm oferuje całe serie produktów, co jest dobrym rozwiązaniem. Serie te obejmują umywalki, muszle oraz bidety, natomiast wanny, kabiny i brodziki należy dobrać oddzielnie.

Dużą rolę w wyposażeniu łazienki odgrywa również lustro. Duże prostokątne, poziome lustra pasują do nowoczesnych łazienek. Lustro może mieć również prostą i bogato zdobioną ramę. Drewno doda ciepła, a bogata oprawa sprawdzi się w stylowym wnętrzu.

Informacje kontaktowe

APM Solutions Maciej Pawlusiewicz 
ul. Bartycka 24/26 
Pawilon 159, 00-716 Warszawa
telefony:
22 559-11-59 | 881-215-282
godziny otwarcia:
pon-pt: 09.30-18.30
sob.: 10.00-15.00