Blog

Targi ISH Frankfurt 2017 – już niebawem!

Największa międzynarodowa impreza w branży ogrzewania, klimatyzacji, wentylacji, instalacji wodnych oraz wyposażenia łazienek już 14 marca. Mowa jest o Targach ISH, które co roku odbywają się we Frankfurcie nad Menem. Producenci podczas wydarzenia zaprezentują najnowsze rozwiązania technologiczne oraz najnowszy design

Główne motto tegorocznej edycji targów to: “Water. Energy, Life“. Główną tematyka tej imprezy będzie skupiać się na powiązaniach między wodą, a energią.

Targi ISH, które odbyły się w 2015 roku były rekordowe pod względem ilości zwiedzających, jak i wystawców. Ta edycja była również wyjątkowa dla polskiej branży HVAC. Było to za sprawą tego, ze Polska stała się krajem partnerskim. Pozwoliło to zaprezentować się polskim markom na arenie międzynarodowej.

Tego roku w segmencie techniki energetycznej i klimatyzacyjnej przedstawione zostaną ekologiczne i energooszczędne technologie systemów ogrzewania oraz klimatyzacji budynku, które wykorzystują energię odnawialną.

W dziale ISH Water dowiemy się wiele na temat łazienki prozdrowotnejłazienki wygodnej oraz ciekawostka – łazienka cyfrowa. W tym dziale będzie można dowiedzieć się także wiele na temat systemów gospodarki wodnej zapewniających komfortowe i bezpieczne środowisko. Poznać będzie można też zrównoważone systemy do podgrzewania ciepłej wody użytkowej.

Podczas targów ISH 2017 będzie poruszanych wiele tematów związanych z oszczędzaniem wody, z energią odnawialną oraz wieloma interesującymi systemami poprawiającymi funkcjonowanie.

Targi te odbędą się w dniach 14-18.03.2017 roku.

Polecane wpisy