OUTLET
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

Strefa natryskowa w niewielkiej łazience

Największym kłopotem przy urządzaniu niewielkiej łazienki jest jej dobre zagospodarowanie. Kiedy nie mamy miejsca by zamontować wannę, musimy tak zaprojektować przestrzeń prysznicową, by odczuwalny komfort podczas branej kąpieli był jak największy. Jeśli wyposażenie całej łazienki zostanie dobrane odpowiednio, pozwoli to uzyskać większą ilość miejsca, dobry poziom bezpieczeństwa oraz elegancką estetykę całej przestrzeni.

Dostosowany do każdego z użytkowników, funkcjonalny metraż kabiny to jeden z czynników, który składa się na komfort strefy natryskowej. Dobrze dobrany natrysk oraz bateria pomogą zaoszczędzić większą ilość wody. Aranżując łazienkę powinniśmy zwrócić uwagę na to, by wszystko się ze sobą zgrywało w jedną całość.

W łazience o niezbyt dużym metrażu dobrze sprawdzi się natryskowy zestaw podtynkowy. Takie rozwiązanie pozwala dowolnie wyposażyć łazienkę w zależności od jej powierzchni oraz wystroju. Zestawy podtynkowe to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie minimalizm oraz w celu zaoszczędzenia dużej ilości miejsca.

Informacje kontaktowe

APM Solutions Maciej Pawlusiewicz 
ul. Bartycka 24/26 
Pawilon 159, 00-716 Warszawa
telefony:
22 559-11-59 | 881-215-282
godziny otwarcia:
pon-pt: 09.30-18.30
sob.: 10.00-15.00