OUTLET
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

Sposoby jak niedrogo i łatwo odświeżysz wnętrze swojej łazienki

Gruntowny remont wymaga czasu, chęci i niestety wiąże się z bałaganem i małym chaosem. Jeśli jednak chcemy odmienić nasze pomieszczenie łazienkowe niewielkim kosztem i w łatwy sposób to spójrzmy na naszą łazienkę jeszcze raz. Czy aby na pewno musimy zmieniać płytki ? Może wystarczy tylko odświeżenie i mały lifting łazienki. 

Na początek warto ustalić jaki budżet możemy przeznaczyć na remont. Nie warto zmieniać jeszcze dobrych, stałych elementów wyposażenia takich jak wannaumywalka, czy wc. Lepiej swoje pieniądze jest przeznaczyć na nowe meble łazienkowe np. szafkę pod umywalkę, czy też dodatki które mogą znacznie odmienić wnętrze.

Jak możemy odmienić stare płytki łazienkowe? Można ich nie zrywać i spróbować odnowić specjalnymi impregnatami, preparatami olejowymi lub silnie skoncentrowanymi detergentami. Na stare kafelki można również przyczepić dekoracje wycięte na przykład z samoprzylepnych tapet. Nie jest to trwałe rozwiązanie, jednak może dać ciekawy efekt.

Nie zawsze jednak musimy zmieniać płytki. Wystarczy czasami zmienić tylko kolor ścian nad płytkami.

By odmienić wnętrze można również przemalować szafki, czy zmienić im uchwyty. Nabiorą one dzięki temu innego wyrazu. Dobrym sposobem na ciekawe odnowienie łazienki może być położenie tapety. Efektowne wzory mogą odwrócić uwagę od płytek. Kolorowe kwiaty, pasy, czy też fototapeta podpowiedzą w jakich kolorach przeprowadzić renowację łazienki, tak by całość się zgrywała.

Najszybsze zmiany jakie możesz zastosować to wymiana dotychczasowych dodatków: luster, ręczników czy innych dekoracji.

Dzięki powyższym sposobom możemy sprawić by nasza łazienka wyglądała zupełnie inaczej, ciekawiej - możemy cieszyć się odmienionym wnętrzem.

Informacje kontaktowe

APM Solutions Maciej Pawlusiewicz 
ul. Bartycka 24/26 
Pawilon 240, 00-716 Warszawa
telefony:
22 559-11-59 | 881-215-282
godziny otwarcia:
pon-pt: 09.30-18.30
sob.: 10.00-15.00