OUTLET
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

Renowacja powłoki - zarysowana wanna lub umywalka. Co z tym zrobić?

Jakakolwiek zarysowana powierzchnia nie wygląda estetycznie, nie inaczej jest w przypadku wanny i umywalki. Do tego może wystąpić również ryzyko gromadzenia się w takich zakamarkach brudu. Jeśli już zdarzy się nam takie zarysowanie, to wcale nie znaczy to trzeba wymienić cały sprzęt. Wystarczy tylko użyć specjalnych renowatorów. Uchroni to przed remontem, a odnowiona wanna lub umywalka posłuży jeszcze przez kilka lat. Preparaty stosowane do odnowy powierzchni emaliowanych są znacznie tańsze niż same urządzenia.

Chyba każdemu znana jest maksyma, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Ważna jest właściwa pielęgnacja powłok akrylowych, które są jednorodne i mają jednakowy kolor na całej powierzchni. W sklepach można znaleźć mnóstwo preparatów do pielęgnacji tego typu urządzeń. Warto jednak pamiętać, by nie zawierały one środków ściernych, które doprowadzą do mikrourazów mogących dać podwalinę do powstania większego uszkodzenia. To samo tyczy się gąbki - zawsze należy używać jej miękkiej strony.

Jeśli już dojdzie do powstania uszkodzenia na akrylu konieczne są zabiegi renowacyjne, które zapobiegną dalszemu powiększaniu się ubytku i poprawią walory estetyczne łazienki.

Emalie do renowacji wanien zazwyczaj przeznaczona jest również do brodzików i umywalek żeliwnych, emaliowanych, akrylowych oraz powierzchni z laminatu i ceramik. To łatwy i skuteczny sposób na poprawienie wyglądu sprzętu, przez co cała łazienka zyskuje na atrakcyjności.

Kabiny prysznicowe z brodzikiem również mogą ulec niechcianym zarysowaniom. Dzięki emaliom do renowacji brodziki w kabinach mogą zyskać nowy wygląd.

Informacje kontaktowe

APM Solutions Maciej Pawlusiewicz 
ul. Bartycka 24/26 
Pawilon 159, 00-716 Warszawa
telefony:
22 559-11-59 | 881-215-282
godziny otwarcia:
pon-pt: 09.30-18.30
sob.: 10.00-15.00