OUTLET
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

Prysznic na dobrym poziomie - instalacja płaskiego brodzika.

Zwykle wybierając prysznic do naszej łazienki kierujemy się głównie jego wyglądem oraz ceną. Warto jednak przyjrzeć się jego walorom technicznym oraz dowiedzieć się jak najwięcej na jego temat przed zakupem. Musimy przede wszystkim wiedzieć, czy aby na pewno zmieści się on w miejscu na niego przeznaczonym oraz czy będzie pasował do wystroju oraz stylu w jakim urządzona jest łazienka.

Urządzając oraz wybierając sprzęty do łazienki potrzebujemy zazwyczaj kilku baterii - co najmniej dwóch w przypadku kiedy są w niej tylko umywalka i wanna lub natrysk, a w niektórych przypadkach nawet pięciu kiedy to jest kompletów przyborów sanitarnych (wanna, natrysk, bidet) nierzadko zdarza się że w łazience są dwie umywalki.

Zarówno w sklepach tradycyjnych, jak i tych internetowych znajdziemy setki pojedynczych baterii, ale również całe serie armatury w różnym, stylu, rozmiarze, rodzaju wykończenia oraz cenie.

Warto pamiętać, że dobrej jakości armatura powinna być niezawodna, trwała i funkcjonalna. Dobrze jest więc przy jej wyborze kierować się nie tylko wyglądem i ceną, ale również specyfikacją techniczną.

Dzisiaj coraz częściej w łazienkach umieszcza się prysznice w raz z płaskim brodzikiem. Coraz więcej osób ceni sobie to rozwiązanie za wygodę, łatwość w korzystaniu oraz wykorzystanie cennej przestrzeni. Prysznic z niskim brodzikiem cenić można również za wygląd, ponieważ niski brodzik w połączeniu z przeszklonymi drzwiami, umieszczony we wnęce wygląda niezwykle efektownie i elegancko. Z pewnością będzie on pasował do nowoczesnej i minimalistycznej łazienki w klimat i design wpisze się idealnie.

Po kabiny prysznicowe oraz brodziki zapraszamy na kabinybartycka.pl. Znajdą tam Państwo szeroki asortyment produktów z najwyższej półki oraz najwyższej jakości topowych marek takich jak: RadawaySanSwissDuravit oraz wiele innych.

Informacje kontaktowe

APM Solutions Maciej Pawlusiewicz 
ul. Bartycka 24/26 
Pawilon 240, 00-716 Warszawa
telefony:
22 559-11-59 | 881-215-282
godziny otwarcia:
pon-pt: 09.30-18.30
sob.: 10.00-15.00