OUTLET
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

Planujesz remont łazienki - zobacz kilka przydatnych rad i pomysłów przed rozpoczęciem inwestycji.

Zanim rozpoczniesz remont masz zapewne wiele spraw na głowie. Musisz wybrać meble do łazienki, sprzęty, kolory ścian oraz załatwić elektryka, czy też hydraulika. Wcześniej oczywiście powinieneś dobrze rozplanować sobie, co gdzie będzie się znajdowało. Warto też czasami zasięgnąć pomocy specjalisty, który bardzo często może rozwiązać nurtujące Ciebie problemy.

Chciałbyś, aby Twoje pomieszczenie wyglądało na uporządkowane - ogranicz się do dwóch, maksymalnie trzech barw. Kolory można wykorzystać do tworzenia funkcjonalnych stref w łazience.

Ciekawym rozwiązaniem do łazienki może być wykorzystanie fototapety. Motyw okna lub drzwi prowadzących na odległą ulicę - sprawi że pomieszczenie optycznie się powiększy. Jednak do wilgotnego pomieszczenia jakim jest łazienka najlepiej wybrać fototapetę winylową lub lateksową laminowaną.

Nie chcesz, aby pralka w łazience rzucała się w oczy? Zaplanuj dla niej specjalną wnękę o głębokości przynajmniej 70 cm. W pozostałej części warto rozplanować półki na środki czystości, ręczniki i suszarkę. Można to wszystko również zasłonić drzwiami kolorystycznie dopasowanymi do pozostałej zabudowy.

Duże, jasne lustro powoduje, że łazienka staje się rozświetlona. Dzieje się tak przez odbijające się światło. Dodatkowo powoduje to optyczne powiększenie wnętrza.

W łazience szuflad nigdy za wiele. Jeśli dodatkowo do szuflad zakupimy organizery dzielące szufladę na części, to będziemy mogli wszystko dokładnie posegregować. Dzięki czemu wszystko będzie uporządkowane i schludne.

W przypadku okna, kiedy zamontujemy matową szybę w dole okna łazienka dodatkowo się rozjaśni. To również dobry sposób na prywatność, ponieważ przez górną przezroczystą część widać tylko niebo i drzewa. Tak podzielone okno więc nie potrzebuje zasłon.

Informacje kontaktowe

APM Solutions Maciej Pawlusiewicz 
ul. Bartycka 24/26 
Pawilon 159, 00-716 Warszawa
telefony:
22 559-11-59 | 881-215-282
godziny otwarcia:
pon-pt: 09.30-18.30
sob.: 10.00-15.00