OUTLET
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

Piękna łazienka krok po kroku

By łazienka była w pełni wykończona i spełniała wszystkie oczekiwania, trzeba dołożyć wiele starań. Remont łazienki wiąże się z dość sporymi kosztami  oraz mnóstwem elementów, które muszą do siebie pasować. Pytanie brzmi więc następująco - jak przeprowadzić takie przedsięwzięcie i stworzyć dobry projekt łazienki

Łazienka nie należy do tanich w urządzaniu pomieszczeń i nie jest ona łatwa w aranżacji. Miejsce to łączy w sobie wiele różnorodnych elementów - budowlanych, jak i instalacyjnych.

Przed rozpoczęciem prac warto jest odpowiednio zaplanować, jak ma wyglądać pomieszczenie. Najlepiej jest też przygotować sobie materiały, które są niezbędne do wykończeń.

Na początku powinniśmy dokładnie zmierzyć pomieszczenie i określić jakie sprzęty chcemy mieć w naszej łazience. Warto jest rozrysować sobie wnętrze i wyciąć z papieru modele sprzętów, którymi można swobodnie manewrować - do tych sprzętów należą: umywalka, miska ustępowa, wannakabina prysznicowa, pralka, czy też grzejnik łazienkowy.

Ważne jest także zaplanowanie w jaki sposób będą zamontowane dane sprzęty. Czyli na przykład miska ustępowa ma być umieszczona na stelażu, czy też ma to być model stojący.

Następnym krokiem w planowaniu łazienki jest rozplanowanie wszelkich instalacji wodnych oraz kanalizacyjnych. Jeśli planujemy wprowadzić do łazienki armaturę podtynkową lub naścienną to należy się na to odpowiednio przygotować.

Przed wykończeniem powierzchni ścian konieczne jest także rozplanowanie gniazdek elektrycznych, które są niezbędne do podłączenia wszystkich montowanych na stałe urządzeń zasilanych prądem.

Natomiast decyzje o ogrzewaniu podłogowym powinno podjąć się przed położeniem podłogi. Jest to dość przyjemne i wygodne rozwiązanie.

Po montażu wszelkich instalacji oraz urządzeń sanitarnych i przygotowaniu ścian, a także podłóg przychodzi czas na wykończenia.

Informacje kontaktowe

APM Solutions Maciej Pawlusiewicz 
ul. Bartycka 24/26 
Pawilon 240, 00-716 Warszawa
telefony:
22 559-11-59 | 881-215-282
godziny otwarcia:
pon-pt: 09.30-18.30
sob.: 10.00-15.00