OUTLET
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

Paffoni baterie łazienkowe i nie tylko.

Paffoni to wiodący włoski producent armatury łazienkowej. Firma ta łączy w sobie niepowtarzalny design oraz wysoką jakość wykonania produktów. Ogromne doświadczenie w branży oraz najnowsze technologie sprawiły, że klient otrzymuje produkt najwyższej jakości. Produkty marki Paffoni z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Na obecną chwilę firma oferuje swoje produkty w 50 krajach na całym świecie. 

Jednym z produktów jaki znajduje się w asortymencie tej marki są baterie wannowe oraz umywalkowe. To bardzo ważny z elementów wyposażenia wnętrza łazienki. Służą one nie tylko celom praktycznym i pomagają w utrzymaniu codziennej higieny, ale również mają duży wpływ na ogólny wystrój i wygląd łazienki.

Baterie łazienkowe od firmy Paffoni posiadają oryginalny i niepowtarzalny design, który dopasuje się zarówno do nowoczesnego, jak i klasycznego wnętrza.

Jeśli szukasz sprzętu o niebanalnym wyglądzie oraz wysokiej jakości, warto pomyśleć nad produktami od marki Paffoni. Znajdziesz je także w sklepie internetowym kabinybartycka.pl.

Informacje kontaktowe

APM Solutions Maciej Pawlusiewicz 
ul. Bartycka 24/26 
Pawilon 240, 00-716 Warszawa
telefony:
22 559-11-59 | 881-215-282
godziny otwarcia:
pon-pt: 09.30-18.30
sob.: 10.00-15.00