OUTLET
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM 2017

Różnorodne zorganizowane wydarzenia związane z wyposażaniem wnętrz często mogą pomóc w szukaniu inspiracji. Kiedy planujemy remont, czy odmienienie wnętrza swojego mieszkania czasami brakuje nam pomysłów. Targi wyposażenia wnętrz umożliwiają podpatrzenie wielu ciekawych rozwiązań oraz zasięgnięcie porad specjalistów. 

Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM odbędą się już w dniach od 7 do 9 kwietnia w Kielcach. Wydarzenie to dedykowane jest sympatykom budownictwa mieszkaniowego i aranżacji wnętrz.

Wiosna to ta z pór roku, która kojarzy się nam z różnego rodzaju zmianami. Bardzo często te zmiany dotyczą przestrzeni w której na co dzień się poruszamy. To właśnie osobom które są w trakcie przeprowadzki, remontu albo też planują to w niedalekiej przyszłości dedykowane jest tego typu wydarzenie.

Targi DOM to miejsce pomysłów oraz wiele inspiracji dla każdego kto ma w planach zmienić swoje cztery kąty.

Podczas tegorocznej edycji eventu dowiesz się jak można zastosować najnowsze technologie w budownictwie mieszkaniowym. Co roku na stoiskach prezentowane jest zarówno podstawowe, jak i dodatkowe wyposażenie dla każdego domu. Specjaliści podpowiadają jakie materiały wybrać i dlaczego.

Podczas targów DOM 2017 zapoznasz się z ofertą materiałów budowlanych, okien, drzwi, bram, systemów kominowych, instalacji wodnych oraz kanalizacyjnych, czy też ogrzewania. Ponadto prezentowane będą meble, oświetlenie, wyposażenie łazienek, schody oraz posadzki.

Informacje kontaktowe

APM Solutions Maciej Pawlusiewicz 
ul. Bartycka 24/26 
Pawilon 159, 00-716 Warszawa
telefony:
22 559-11-59 | 881-215-282
godziny otwarcia:
pon-pt: 09.30-18.30
sob.: 10.00-15.00