OUTLET
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

Odrobina luksusu w Twojej łazience - armatura od Emmevi

Emmevi to jeden z czołowych włoskich producentów armatury łazienkowej. Marka ta łączy w sobie wiedzę technologiczną oraz głębokie zrozumienie zmieniających się potrzeb rynku – pozwoliło to firmie odnieść sukces. Cały proces produkcyjny armatury odbywa się w całości w nowoczesnej fabryce w Orta San Giulio. Produkuje się tam około miliona sztuk rocznie przy gwarancji zachowania wysokiej jakości produktów.

Każdy z elementów armatury produkowany jest we Włoszech oraz poddawany jest ścisłej kontroli. Do produkcji wybierane są najlepsze surowce przy wykorzystaniu najbardziej zaawansowanych technologii.

Marka Emmevi otrzymała wiele certyfikatów potwierdzających wysoką jakość oferowanych produktów.

W fabryce włoskiego producenta armatury łazienkowej powstają: szczotki do toalety, uchwyt na papier toaletowy, wieszak na ręcznik, mydelniczka ścienna, bateria wannowadeszczownica prysznicowa, bateria umywalkowa podtynkowazestaw prysznicowybateria prysznicowa natynkowa oraz wiele innych elementów.

Jeśli pragniesz dodać trochę luksusu do Twojej łazienki, to armatura łazienkowa od włoskiej firmy Emmevi to dobre rozwiązanie. Otrzymujesz najlepszej jakości produkt wykonany z dbałością o każdy szczegół o oryginalnym designie.

Informacje kontaktowe

APM Solutions Maciej Pawlusiewicz 
ul. Bartycka 24/26 
Pawilon 159, 00-716 Warszawa
telefony:
22 559-11-59 | 881-215-282
godziny otwarcia:
pon-pt: 09.30-18.30
sob.: 10.00-15.00