Blog

Odmień swoją łazienkę za pomocą małych detali.

Jednym z trendów jakie teraz obowiązują jest obecność szarości. Modna aranżacja łazienki utrzymanej w nowoczesnych szarościach to idealne tło, na którym zwraca się uwagę na dekoracyjny grzejnik. Ten kolorowy dodatek może znacznie ożywić wnętrze i stanowić zarazem największą ozdobę łazienki.

Stonowane wnętrze w chłodnych odcieniach szarości, minimalistyczny wystrój – to charakterystyczne cechy stylu loftowego. Wszelkie materiały zbliżone wyglądem do surowego betonu są w łazience industrialnej jak najbardziej na miejscu.

Na stonowanym tle doskonale prezentuje się śnieżnobiała ceramika łazienkowa. Odznaczające się detale w kolorze chromu będą dobrze współgrały, a jednocześnie odznaczały się od betonowego tła.

W celu przełamania surowego wnętrza łazienki można zdecydować się na dość odważny dodatek – czyli grzejnik łazienkowy w żywym kolorze. Grzejnik przyda się w każdej łazience, bo jest on nie tylko praktyczny ale też stanowi ciekawe urozmaicenie dla surowego wnętrza. Grzejnik w niespotykanym kolorze wprowadza do wnętrza powiew świeżości i je ożywia. Żywy kolor na tle stonowanych ścian, podłóg, szarości sprawia, że jest on jeszcze bardziej wyeksponowany.

Dzięki takiemu zabiegowi dekoracyjnemu grzejnik staje się główną ozdobą łazienki.

Polecane wpisy