OUTLET
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

Odmień swoją łazienkę za pomocą małych detali.

Jednym z trendów jakie teraz obowiązują jest obecność szarości. Modna aranżacja łazienki utrzymanej w nowoczesnych szarościach to idealne tło, na którym zwraca się uwagę na dekoracyjny grzejnik. Ten kolorowy dodatek może znacznie ożywić wnętrze i stanowić zarazem największą ozdobę łazienki.

Stonowane wnętrze w chłodnych odcieniach szarości, minimalistyczny wystrój - to charakterystyczne cechy stylu loftowego. Wszelkie materiały zbliżone wyglądem do surowego betonu są w łazience industrialnej jak najbardziej na miejscu.

Na stonowanym tle doskonale prezentuje się śnieżnobiała ceramika łazienkowa. Odznaczające się detale w kolorze chromu będą dobrze współgrały, a jednocześnie odznaczały się od betonowego tła.

W celu przełamania surowego wnętrza łazienki można zdecydować się na dość odważny dodatek - czyli grzejnik łazienkowy w żywym kolorze. Grzejnik przyda się w każdej łazience, bo jest on nie tylko praktyczny ale też stanowi ciekawe urozmaicenie dla surowego wnętrza. Grzejnik w niespotykanym kolorze wprowadza do wnętrza powiew świeżości i je ożywia. Żywy kolor na tle stonowanych ścian, podłóg, szarości sprawia, że jest on jeszcze bardziej wyeksponowany.

Dzięki takiemu zabiegowi dekoracyjnemu grzejnik staje się główną ozdobą łazienki.

Informacje kontaktowe

APM Solutions Maciej Pawlusiewicz 
ul. Bartycka 24/26 
Pawilon 159, 00-716 Warszawa
telefony:
22 559-11-59 | 881-215-282
godziny otwarcia:
pon-pt: 09.30-18.30
sob.: 10.00-15.00