OUTLET
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

Odmień swoją łazienkę - kabiny prysznicowe Radaway

Wiosna to czas, który zachęca nas do zmian i rozpoczęcia nowych planów. To również dobry czas, aby nieco odmienić wnętrze mieszkania. Czy to przez zmienienie dekoracji i dodatków, czy tez poprzez większy remont. Jeśli któryś ze sprzętów na przykład w Twojej łazience potrzebuje wymiany na nowy, to warto zainwestować w trwały i wysokiej jakości produkt.v

Firma Radaway specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości sprzętu wyposażenia łazienek. Jednym z topowych wyrobów tej marki są kabiny prysznicowe. Radaway posiada szeroki asortyment kabin prysznicowych od kabin walk-in po kabiny prostokątne, kwadratowe, półokrągłe, przyścienne, pięciokątne, aż do kabin pod wymiar.

Jednym słowem dzięki takiej różnorodności każdy jest w stanie idealnie dopasować odpowiednią kabinę pod wnętrze swojej łazienki. Dzięki czemu zyskujemy stylowe, nowoczesne i funkcjonalne wnętrze. Nasza łazienka dzięki wymianie sprzętu zyska na designie, a także na funkcjonalności.

Prócz kabin prysznicowym Radaway zajmuje się również produkcją drzwi wnękowych, parawanów nawannowych, brodzików prysznicowych, czy też brodzików podpłytkowych.

Jeśli chcesz szczegółowo zapoznać się z ofertą produktową zajrzyj do naszego sklepu kabinybartycka.pl

Informacje kontaktowe

APM Solutions Maciej Pawlusiewicz 
ul. Bartycka 24/26 
Pawilon 159, 00-716 Warszawa
telefony:
22 559-11-59 | 881-215-282
godziny otwarcia:
pon-pt: 09.30-18.30
sob.: 10.00-15.00