OUTLET
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

Nowość od Radaway - brodziki podtynkowe do Twojej łazienki

Radaway to producent wysokiej jakości wyposażenia do łazienek. Marka produkuje designerskie kabiny prysznicowe, brodziki prysznicowe oraz wszystkie potrzebne do montażu akcesoria. Sprzęty od Radaway cechują się praktycznością oraz tym, że znacznie poprawiają one komfort życia. Firma dostosowuje się nawet do tych najbardziej wymagających klientów i dba o to, by każdy problem został jak najszybciej rozwiązany. Spełnianie oczekiwań klientów oraz dbanie o ich zadowolenie to jedna z misji firmy.

Coraz częściej spotykanym rozwiązaniem w nowoczesnych łazienkach jest montaż kabiny prysznicowej bezpośrednio na podłodze z pominięciem tradycyjnego brodzika. By to rozwiązanie było w pełni bezpieczne i sprawne należy zastosować brodziki podpłytkowe. Takie rozwiązanie ma kilka zalet. Taki brodzik można wykonać na miarę oraz zgodnie z wszelkimi wymaganiami. Kolejną zaletą jest nowoczesny design, który idealnie komponuje się z nowoczesnym wystrojem łazienki. Wykonanie tego typu brodzika jest bardzo szybkie. Nie trzeba czekać aż wylewka betonowa wyschnie, a płytki przykleja się bezpośrednio na brodzik podpłytkowy.

Stosując wysokiej jakości matę izolacyjną mamy pewność, że ułożona na ścianie oraz na powierzchni brodzika zapewni ona stuprocentową szczelność.

Przy zastosowaniu płyty ze spadkiem w kierunku odpływu unikniemy rozlewania się wody, co bardzo często dzieje się kiedy zastosujemy tradycyjną metodę wykonania spadków.

Firma Radaway oferuje także różne kształty tychże brodzików podpłytkowych, tak by móc je umieścić nawet w najbardziej wymagającym wnętrzu.

Jeśli chcesz sprawić by Twoja łazienka nabrała całkiem innego wymiaru, zastanów się nad wyborem brodzika podłytkowego. Rozwiązanie to może okazać się bardzo wygodne i komfortowe w codziennym użytkowaniu.

Informacje kontaktowe

APM Solutions Maciej Pawlusiewicz 
ul. Bartycka 24/26 
Pawilon 159, 00-716 Warszawa
telefony:
22 559-11-59 | 881-215-282
godziny otwarcia:
pon-pt: 09.30-18.30
sob.: 10.00-15.00