Blog

Nowoczesne technologie w łazience – poczuj komfort dzięki rozwiązaniom firmy Roca

Łazienka to jedna z takich przestrzeni w której cenimy sobie prywatność, spokój i intymność. Dlatego właśnie powinniśmy zadbać o odpowiednie jej wystrój, bezpieczeństwo, ale również o to by było wygodnie i funkcjonalnie. Postęp technologiczny niesie ze sobą wiele rozwiązań, które w znaczący sposób mogą nam ułatwić funkcjonowanie również w łazience. Te nowoczesne technologie ułatwią korzystanie z łazienki oraz utrzymanie w niej czystości.

Firma Roca oferuje wiele rozwiązań, dzięki którym jeszcze łatwiej będzie się nam funkcjonowało w łazience. Wbrew pozorom wystarczą małe zmiany by zwiększyć komfort korzystania z tego pomieszczenia. Rozmaite rozwiązania, które spotkać można w bateriach łazienkowych to tylko jedna z wielu innowacyjnych technologii.

Deski wolnoopadające to dzisiaj rozwiązanie już bardzo powszechne. Tego typu deski są dobrym uzupełnieniem dla ekologicznych rozwiązań stosowanych w miskach podwieszanych WC. Technologia Rimless opiera się na zredukowaniu kołnierza, który występuje w tradycyjnych misach. Pozwala to zaoszczędzić wodę, ułatwić sprzątanie, a do tego rozwiązanie to sprzyja ze środowiskiem.

Istnieją również toalety wellness, które łączą w sobie dwie funkcje – bidet oraz toaletę. Przy pomocy desek Multiclin utrzymanie higieny osobistej staje się jeszcze prostsze i bardziej komfortowe. Są to jedne z bardziej zaawansowanych rozwiązań w których technologia pozwala zaspokoić te najbardziej wymagające potrzeby.

Z kolei brodziki Terran i Aeron wykonane z konglomeratu Stonex posiadają właściwości zapewniające komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania. To nie tylko nowoczesne i bezpieczne rozwiązanie ale też piękne i praktyczne – odporne na plamy oraz szkodliwe promieniowanie UV. Rozwiązanie to posłuży przez wiele lat.

Nie inaczej jest w przypadku kabin prysznicowych. Eleganckie i idealnie dopasowane kabiny prysznicowe Town oraz Metropolis posiadają technologię Maxi Clean, która zapobiega osadzaniu się kamienia oraz nalotu na elementach prysznica.

Ultra płaskie deszczownice zapewniają nam komfort i luksus w zaciszu naszej łazienki. Natomiast Sensum posiada zaawansowane funkcje, które znacznie redukują zużycie wody.

Polecane wpisy