OUTLET
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

Marka Kaldewei - nowatorskie rozwiązania łazienkowe

Kaldewei to produkty wyposażenia łazienki ze stali emaliowanej. Firmę wyróżnia wysoka jakość produktów, doskonała stylistyka oraz znakomite pomysły. Dzięki swojej innowacyjności marka Kaldewei jest obecnie liderem na rynku europejskim. To wiodący producent wysokiej jakości produktów do łazienek wykonanych ze stali emaliowanej.

W ofercie marki znaleźć można umywalkibrodziki prysznicowe oraz wanny czyli jedne z najistotniejszych elementów łazienki. Dzięki firmie Kaldewei możesz mieć łazienkę wyposażoną elementami z jednakowego materiału jakim jest stal emaliowana.

Umywalki ze stali emaliowanej są połączeniem estetyki i komfortu użytkowaniu przy jednoczesnej prostocie wyglądu.

Brodziki prysznicowe montowane tuż przy płaszczyźnie podłogi są nie zwykle proste w montażu tak jak korzystanie z nich. Tego typu rozwiązanie cechuje wysoki komfort użytkowania, niska zabudowa oraz idealne dopasowanie do przestrzeni łazienkowej.

Dzisiaj kąpiel to nie tylko higiena, to również czas na relaks i odprężenie. Wanny Kaldewei spełniają najwyższe wymagania każdego klienta - zarówno pod względem wzornictwa, jak i jakości. Wśród asortymentu firmy znajdziesz wanny zarówno do małych jak i większych łazienek, dla jednej lub dla dwóch osób, a także wanny prostokątne czy owalne.

Stal emaliowana jaka stosowana jest w produktach marki Kaldewei to połączenie wytrzymałej stali oraz odpornego szkła. Wyjątkowe właściwości tych materiałów tworzą połączenie idealne.

Warto podkreślić, że produkty łazienkowe Kaldewei są poddawane w 100 % recyklingowi. Dzięki czemu są w pełni przyjazne dla środowiska.

Informacje kontaktowe

APM Solutions Maciej Pawlusiewicz 
ul. Bartycka 24/26 
Pawilon 240, 00-716 Warszawa
telefony:
22 559-11-59 | 881-215-282
godziny otwarcia:
pon-pt: 09.30-18.30
sob.: 10.00-15.00