OUTLET
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

Łazienka ze skosami - porady i pomysły

Wbrew pozorom ukośny dach nie musi stanowić przeszkody, by urządzić tam łazienkę. Skosy można wykorzystać na różne sposoby. Poprzez zamontowanie półek lub szafek albo też toalety, czy bidetu. Dzięki czemu w pozostałej części łazienki mamy wygodną przestrzeń na resztę sprzętu oraz miejsce na swobodne korzystanie z łazienki.

Miejsce pod skosem można również wykorzystać do wstawienia wanny. Jeśli umieścimy nad nią uchylne okno, to kąpiel z widokiem na niebo będzie czymś wyjątkowym.

Urządzając nie tylko łazienkę warto pamiętać o jednej zasadzie - ustawianie urządzeń w taki sposób by można było swobodnie przed nimi stanąć. Wysokość pomieszczenia w tym miejscu nie powinna być mniejsza niż 190 cm.

Łazienka stworzona z dawnego strychu lub pomieszczenia gospodarczego zazwyczaj jest dużo większa niż standardowo. Wnętrze to często może posiadać nietypowe belki, słupy, czy też podłogę o dwóch różnych poziomach. Jednak wszystkie te nietypowe ozdobniki można w bardzo ciekawy i oryginalny sposób wykorzystać, tak by stworzyć nietuzinkowe pomieszczenie.

Przy aranżacji nietypowego wnętrza na najczęściej sprawdzają się urządzenia narożne. Na przykład umieszczona w rogu umywalkawanna, czy WC. Dzięki takiemu rozmieszczeniu zyskamy sporo miejsca.

W adaptowanych pomieszczeniach często występują wnęki. Są one wręcz idealne, by w ich miejsce wstawić kabinę prysznicową. Wystarczy tylko wstawić brodzik oraz zabudowę kabiny i miejsce do kąpieli gotowe. Wnęka może zostać wykorzystana także jako kącik pralniczy, gdzie umieścimy pralkę oraz półki.

Niestandardowe wnętrza pozwalają na odrobinę fantazji i duże pole do popisu w urządzaniu pomieszczeń. Dotyczy to również łazienki.

Informacje kontaktowe

APM Solutions Maciej Pawlusiewicz 
ul. Bartycka 24/26 
Pawilon 159, 00-716 Warszawa
telefony:
22 559-11-59 | 881-215-282
godziny otwarcia:
pon-pt: 09.30-18.30
sob.: 10.00-15.00