OUTLET
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

Łazienka wychodząca na spotkanie - koncept łazienkowy 10?

Piękno tkwi w prostocie - sporo jest racji w tym stwierdzeniu, bowiem najprostsze rozwiązania bywają najlepsze. Zupełnie nowe spojrzenie na przestrzeń łazienkową pokazują zaprojektowane przez Kryštofa Nosála wanny, umywalki oraz baterie łazienkowe. Produkty te są przesunięte lub też nachylone o 10 stopni - zabieg ten sprawił, że zyskały one większą funkcjonalność oraz ergonomię. Przede wszystkim urządzenia te stały się bardziej przyjazne dla użytkownika.

Głównym elementem tego zamysłu jest asymetryczna wanna o nowoczesnym wzornictwie i czystej formie. Zmiana kąta ułożenia misy wanny poskutkowała o wiele szerszą niż w tradycyjnych wannach przestrzenią do odkładania, może ona posłużyć również jako komfortowe siedzisko. Dopełnieniem tej wanny jest dopasowany parawan nawannowy, który tworzy praktyczną przestrzeń prysznicową.

Do konceptu projektanta zalicza się również narożna umywalka konglomeratowa obrócona o 10 stopni w stosunku do przestrzeni łazienki. Tak odmieniony produkt zapewnia więcej miejsca, a co za tym idzie poprawia to komfort mycia.

Wchodzące w skład projektu 10 stopni baterie umywalkowe, wannowe i prysznicowe pozwoliły skierować strumień wody w kierunku dłoni. Zabieg odsunięcia górnej części baterii od ściany umożliwia też wygodniejsze czyszczenie umywalki oraz ściany w okolicy. Uzupełnieniem takiego zestawu są meble łazienkowe wpisujące się w zamysł projektu 10 stopni.

Koncept 10 stopni RAVAK obejmuje: asymetryczną wannę akrylową, parawan nawannowy, narożne umywalki konglomeratowe, prostokątne umywalki z konglomeratu, meble łazienkowe oraz baterie łazienkowe.

Informacje kontaktowe

APM Solutions Maciej Pawlusiewicz 
ul. Bartycka 24/26 
Pawilon 159, 00-716 Warszawa
telefony:
22 559-11-59 | 881-215-282
godziny otwarcia:
pon-pt: 09.30-18.30
sob.: 10.00-15.00