OUTLET
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

Jaką kabinę prysznicową wybrać? z brodzikiem czy bez?

Podczas urządzania łazienki stajemy przed wieloma dylematami. Aranżacja łazienki wymaga podjęcia kilku bardzo ważnych decyzji, tak by korzystanie z pokoju kąpielowego było w pełni komfortowe. Mając do wyboru wannę oraz natrysk częściej wybierany jest prysznic. Jednak na rynku mamy wiele możliwości wyboru. Pozostaje wtedy pytanie, czy wybrać prysznic z brodzikiem czy też bez.

Nie jest tajemnicą, że obydwa z rozwiązań mają swoje wady i zalety. Prysznic z brodzikiem cały czas jest bardzo popularny w wielu domach. Pozwala to wyraźnie odgrodzić strefę kąpielową od suchej przestrzeni.

Ten typ kabiny prysznicowej może być w wielu różnych kształtach oraz wymiarach. Niektóre z modeli mają profilowane siedzisko i dzięki swojej głębokości może to stanowić zamiennik wanny. Taki typ prysznica z brodzikiem pozwala nie tylko na kąpiel, ale też na namoczenie prania, kąpiel dziecko, czy psa.

Niestety wadą tego rozwiązania jest to, że tego typu kabiny mają określone wymiary i nie ma możliwości indywidualnego dopasowania. Znacznie ogranicza to pole manewru w łazience. Może to stać się szczególnie kłopotliwe w przypadku małych i niewymiarowych pomieszczeń.

Kabiny prysznicowe z brodzikiem to również niezbyt wygodne rozwiązanie dla osób starszych, ze względu na trudność podczas wchodzenia i wychodzenia z kąpieli.

Natomiast kabina prysznicowa bez brodzika pociąga niestety za sobą nieco większe koszty. Jednak pozwala to nam na znacznie większe możliwości aranżacyjne. Kabina prysznicowa bez brodzika daje szereg możliwości umieszczenia jej w każdej łazience, dzięki temu że można ją wykonać na wymiar. Taką kabinę można umieścić pomiędzy dwiema ścianami, odgrodzić drzwiami ze szkła hartowanego lub całkowicie zrezygnować z odseparowania i stworzyć otwartą przestrzeń kąpielową.

Kabiny prysznicowe bez brodzika zyskują coraz więcej zwolenników ze względu na swoją dużą funkcjonalność. Sprawdzą się w każdego typu łazience. Ten typ kabin ma niezwykle oryginalny i nowoczesny wygląd. Prysznice bez brodzika to również większe bezpieczeństwo oraz wygoda dla wszystkich jego użytkowników – także dla seniorów.

Informacje kontaktowe

APM Solutions Maciej Pawlusiewicz 
ul. Bartycka 24/26 
Pawilon 159, 00-716 Warszawa
telefony:
22 559-11-59 | 881-215-282
godziny otwarcia:
pon-pt: 09.30-18.30
sob.: 10.00-15.00