OUTLET
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

Grzejniki od firmy KOMEX już w naszym sklepie

Firma KOMEX istnieje na rynku polskim już od 1977 roku. Zajmuje się ona produkcją wysokiej klasy ekskluzywne grzejniki dekoracyjne oraz łazienkowe. Poprzez długoletnie doświadczenie oraz dbałość o każdy szczegół marka osiągnęła sukces. KOMEX stara się by produkty były dostosowane idealnie do wszystkich potrzeb klientów. Wśród szerokiego asortymentu każdy może znaleźć coś idealnie dopasowanego pod siebie. Jest tak za sprawą stosowanych nowoczesnych metod produkcyjnych oraz unikalnych technologii.

Wśród produktów tej marki znajdą Państwo zarówno grzejniki do pokoju oraz łazienki. W przypadku grzejników łazienkowych mamy pewien zakres wyboru. Możemy pozostać przy klasyce lub też spróbować nowoczesnych rozwiązań, czyli połączenia funkcjonalności wraz z funkcją dekoracyjną. Komex zapewnia naprawdę spory wybór sprzętu, co pozwala idealnie wyposażyć każde pomieszczenie łazienkowe.

Łazienka to teraz nie tylko pomieszczenie w którym wykonujemy różne czynności higieniczne, ale też staje się ona coraz częściej miejscem do relaksu. A nic tak nie sprzyja odprężeniu, jak piękne wnętrze. Przy dzisiejszej technologii zarówno małe, jak i duże łazienki mogą pełnić rolę pokoju w którym możemy się wyciszyć i odpocząć. Wszystko jest zależne od odpowiedniej aranżacji wnętrza, oraz doboru całego wyposażenia.

Jednym z głównych elementów w łazience jest właśnie grzejnik łazienkowy. Dzisiaj pełni on nie tylko jedną funkcję - komfortu cieplnego, ale również może on teraz posłużyć jako wieszak, suszarka do ręczników, czy też element dekoracyjny w pomieszczeniu. Nowoczesny grzejnik nie tylko wytwarza ciepło, ale ma też zdobić nasz pokój kąpielowy.

Sklep Kabinybartycka cały czas stara się poszerzać swój asortyment o coraz to nowsze sprzęty o jak najwyższej jakości oraz trwałości. Wszystko to dzieje się w trosce o klienta, tak by sprostać nawet tym najwyższym wymaganiom. Łazienka to bardzo ważne i często używane w naszych domach pomieszczenie. Warto jest więc wyposażyć ją w dobrej klasy wyposażenie, a zarazem zadbać o jej piękny wystrój.

Informacje kontaktowe

APM Solutions Maciej Pawlusiewicz 
ul. Bartycka 24/26 
Pawilon 159, 00-716 Warszawa
telefony:
22 559-11-59 | 881-215-282
godziny otwarcia:
pon-pt: 09.30-18.30
sob.: 10.00-15.00