Blog

Długie zimowe wieczory w łazience – stwórz sobie odpowiedni klimat.

Zima to okres w którym nieco zwalniamy nasze tempo życiowe i uwalniamy się od codziennego stresu i biegu. Ta pora szczególnie skłania nas do odpoczynku i odprężenia, a nic tak dobrze nie działa jak długa, pachnąca kąpiel w wannie wypełnionej po brzegi ciepłą i kojącą wodą. Na co dzień zapominamy o tak wspaniałej i prostej metodzie na relaks.

By stworzyć sobie odpowiedni klimat nie wystarczą zapalone świece i zgaszone światło. Potrzeba także szerszej ingerencji w wystrój łazienki. W dzisiejszych czasach niezwykle modnym kierunkiem przy urządzeniu wnętrz jest kierowanie się minimalizmem.

Mówi się, że piękno tkwi w prostocie i jest w tym stwierdzeniu sporo racji. Jeśli odpowiednio udekorujemy naszą łazienkę, zapalimy zapachowe świece, które oprócz zapachu dadzą nam intymne oświetlenie uzyskamy tym samym intymne pomieszczenie idealne do odprężającej kąpieli.

Jeśli w tani łatwy sposób chcemy nieco odmienić wygląd naszej łazienki wystarczy, że zmienimy kolor ręczników, zasłon, pojemników łazienkowych, czy też innych łazienkowych akcesoriów.

Polecane wpisy