OUTLET
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

Długie zimowe wieczory w łazience - stwórz sobie odpowiedni klimat.

Zima to okres w którym nieco zwalniamy nasze tempo życiowe i uwalniamy się od codziennego stresu i biegu. Ta pora szczególnie skłania nas do odpoczynku i odprężenia, a nic tak dobrze nie działa jak długa, pachnąca kąpiel w wannie wypełnionej po brzegi ciepłą i kojącą wodą. Na co dzień zapominamy o tak wspaniałej i prostej metodzie na relaks.

By stworzyć sobie odpowiedni klimat nie wystarczą zapalone świece i zgaszone światło. Potrzeba także szerszej ingerencji w wystrój łazienki. W dzisiejszych czasach niezwykle modnym kierunkiem przy urządzeniu wnętrz jest kierowanie się minimalizmem.

Mówi się, że piękno tkwi w prostocie i jest w tym stwierdzeniu sporo racji. Jeśli odpowiednio udekorujemy naszą łazienkę, zapalimy zapachowe świece, które oprócz zapachu dadzą nam intymne oświetlenie uzyskamy tym samym intymne pomieszczenie idealne do odprężającej kąpieli.

Jeśli w tani łatwy sposób chcemy nieco odmienić wygląd naszej łazienki wystarczy, że zmienimy kolor ręczników, zasłon, pojemników łazienkowych, czy też innych łazienkowych akcesoriów.

Informacje kontaktowe

APM Solutions Maciej Pawlusiewicz 
ul. Bartycka 24/26 
Pawilon 159, 00-716 Warszawa
telefony:
22 559-11-59 | 881-215-282
godziny otwarcia:
pon-pt: 09.30-18.30
sob.: 10.00-15.00