OUTLET
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

Brodziki od firmy Radaway i ich zalety

Wybierając kabinę prysznicową do swojej łazienki często zastanawiamy się na d jej wymiarami, wielkością oraz materiałami z jakich jest wykonana. Wielu z nas nie zdaje sobie nawet sprawy z tego, że wybierając brodzik do kabiny mamy możliwość wyboru rodzaju materiału z jakiego stworzony jest brodzik. Firma Radaway dokładnie przedstawiła zalety korzystania z zarówno pierwszego, jak i drugiego rodzaju. 

Pierwszy rodzaj to brodziki akrylowe. Cechuje je głównie gładka antybakteryjna powierzchnia, która bardzo ułatwia czyszczenie. Tego typu brodziki są odporne na zawilgocenie i zagrzybienie. Są one również zaprojektowane i wykonane z dbałością o każdy szczegół. Brodziki akrylowe od Radaway posiadają łatwy dostęp do syfonu w przypadku brodzika ze zdejmowaną obudową oraz są one bardzo łatwe w montażu. Dostać je można w bardzo wielu kształtach i rozmiarach.

Brodziki z wypełnieniem również posiadają powłokę która znacznie ułatwia czyszczenie oraz są tez odporne na zawilgocenie i zagrzybienie. W odróżnieniu od brodzików akrylowych posiadają one specjalne stalowe wzmocnienia konstrukcji oraz wypełnienie PU, dzięki czemu są one wytrzymałe na nacisk. Bardzo łatwo tego typu brodziki zamontować, bez niepotrzebnego bałaganu. Niewielka wysokość brodzika to ogromna zaleta, gdyż umożliwia ona "bezprogowy" dostęp do strefy kąpielowej. Dobra izolacja termiczna zapewnia efekt przyjemnie ciepłej powierzchni.

Ostatnim rodzaj to brodziki z konglomeratu marmurowego. Od pozostałych rodzajów różnią się tym, że są wykonane z materiałów, które można poddawać renowacji. Brodziki te posiadają ekskluzywny i elegancki design. Dodatkową zaletą jest to, że można je wbudować w podłogę i zlicować z poziomem płytek.

Informacje kontaktowe

APM Solutions Maciej Pawlusiewicz 
ul. Bartycka 24/26 
Pawilon 240, 00-716 Warszawa
telefony:
22 559-11-59 | 881-215-282
godziny otwarcia:
pon-pt: 09.30-18.30
sob.: 10.00-15.00