Blog

41 targi Mostra Convengo Expocomfort 2018.

Następny rok zapowiada się dość obiecująco. Już w dniach od 13 do 16 marca w Mediolanie odbędą się 41. targi Mostra Convegno Expocomfort 2018. Wystawcy zaprezentują swoje oferty w ramach jednej z pięciu ekspozycji. Heating – ogrzewanie, urządzenia, narzędzia i komponenty, cooling – klimatyzacja, pompy ciepła, wentylacja i chłodzenie, water – technologie instalacyjne, uzdatnianie wody, armatura łazienka, wellness, energy – efektywność energetyczna, energia ze źródeł odnawialnych oraz that`s smart – automatyka budynkowa, inteligentne liczniki, fotowoltaika, mobilność elektryczna.

Ubiegłoroczna edycja zgromadziła ponad 2 tys. wystawców z 55 krajów ( w tym 21 z Polski). Na MCE zarezerwowano już 70 % powierzchni. Nowością w przyszłorocznej edycji jest wprowadzenie targów w „miasto”. W centrum Mediolanu staną specjalne instalacje prezentujące konsumentom produkty HVACR. Powstanie również nowa ekspozycja w całości poświęcona ogrzewaniu biomasą.

Tego typu targi to okazja na zobaczenie wielu ciekawych nowinek technologicznych, a także nowych produktów takich jak na przykład: armatura łazienkowa.

Targi branżowe to okazja na nowe branżowe znajomości oraz okazja na poszerzenie zasięgu swojej firmy.

Polecane wpisy